fbpx

kampanie dedykowane

Wsparcie sprzedaży 
w Social Media

Zwiększyć sprzedaż, powiększać zyski – to marzenie niejednego sprzedawcy. A sprzedać dziś, w czasach globalnej gospodarki, gdzie konkurencja jest ogromna, trudno. Skuteczną pomocą w pokazaniu potencjalnym klientom produktu lub usługi, w przedstawieniu korzyści, jakie zyskają po skorzystaniu z danej oferty, w przekonaniu ich do zakupu są media społecznościowe, które umożliwiają ustawienie reklam i kampanii ze zdefiniowanym celem.

Cel reklamowy – sprzedaż

Konwersje Facebook pomagają zwiększać liczbę wartościowych działań, które zapewniają realne wsparcie sprzedaży. Prowadzisz fitness? Reklama na konwersje w Meta da możliwość Twoim odbiorcom np. wyboru interesujących zajęć i zarezerwowania miejsca bez opuszczania aplikacji. Kampania na konwersje Facebook Łódź przyniesie zadowalające efekty (ruch w sklepie, sfinalizowanie transakcji), gdy zostanie poprawnie zoptymalizowana, gdy algorytmy Facebooka „nauczą” się zdefiniowanej grupy docelowej (po ok. 50 konwersjach). To może zniechęcić i odstraszyć przeciętnego użytkownika portalu, ale nie specjalistów od social mediów, w tym For Social.

Kampanie na konwersje
Facebook

 

Skuteczna kampania na konwersje Meta łódź

Reklama na konwersję Facebook powinna być częścią przemyślanej strategii marketingowej. To oznacza m.in. że powinna być spójna z Twoją stroną, utrzymana w jednej kolorystyce, atrakcyjna, z przyciągającym uwagę komunikatem, skierowana do określonej grupy odbiorców. Reklama taka powinna wyświetlać się przez odpowiedni czas – nie za krótki i nie za długi. Za dużo zachodu?

Zostaw to nam – my o to wszystko zadbamy. Dzięki naszym działaniom odbiorcy poznają Twoją ofertę, będą rozpoznawać Twoją markę, ułatwimy Ci nawiązanie kontaktów biznesowych, zbudować zaufanie i podtrzymać więzi z wartościowymi kontaktami. Poprowadzimy marketing Twojej firmy konsekwentnie i z zaangażowaniem.

Zapraszamy do współpracy z For Social!