fbpx

kampanie dedykowane

Budowanie
świadomości
marki

Popularne chłonące pieluchy? Pampersy. Żółta litera M na czerwonym tle? McDonald’s. Na taką rozpoznawalność firmy pracowały i pracują latami. Na tym jednak nie spoczęły, bo spocząć im nie wolno (o tym za chwilę) – w dalszym ciągu kreują i utrwalają u odbiorców sam fakt istnienia oraz reprezentowane wartości. W jakim celu? By skutecznie wyróżnić się na tle konkurencji, by zwiększać rozpoznawalność wśród młodych pokoleń (87,1% klientów decyduje się na zakup produktu marki, którą zna, i której ufa), by tworzyć więzi z klientami i ograniczać koszty pozyskania jednostkowych klientów.

Nie wystarczy wymyśleć hasło reklamowe, logo, zdecydować się na stosowaną wszędzie kolorystykę (samochody, oprawy dokumentów). By spójny przekaz dotarł do maksymalnej ilości odbiorców np. w social mediach, musi przebić się do mainstreamu, zaistnieć w nim (pojawiać się często w wielu miejscach), a następnie musi być podtrzymywany. Służy temu reklama na rozpoznawalność Facebook Łódź i kampania wizerunkowa Facebook.

Wizerunkowe 
kampanie
na 
zasięgi NA FACEBOOK

Skuteczna kampania zasięgowa Facebook łódź musi być przemyślana, musi być spójna z prowadzonymi działaniami SEO, z reklamami, z prowadzonymi mediami społecznościowymi, musi być, podobnie jak budowanie świadomości marki, procesem ciągłym i długofalowym. To wymaga poświęcenia czasu i włożenia wysiłku.

Agencja Social media służy pomocą tym, którzy chcą wykreować wizerunek, który trafi do określonej grupy odbiorców, lecz nie dysponują czasem i odpowiednią znajomością mechanizmów platform społecznościowych. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w social mediach, sprawimy, że kampania na zasięgi Facebook łódź dotrze do największej ilości odbiorców, że wyświetlą ją osoby najbardziej skłonne do obejrzenia. Tania kampania Facebook przyniesie Ci nie tylko większą rozpoznawalność, ale także zwiększony ruch na stronie Twojego sklepu internetowego.

Zaufaj nam – z nami przekonasz odbiorców, że to właśnie Twoja marka jest odpowiedzią na ich potrzeby.