fbpx

kampanie dedykowane

Reklamuj się na Facebook Messenger

Niewielki banner wyświetlający się pomiędzy konwersacjami w Messenger lub relacjami w Messenger Stories nie znalazł się tam przez przypadek. Prosty i szybki przekaz wizualny przynosi najlepsze efekty, ponieważ po pierwsze wolimy patrzeć na obrazy niż zmagać się z tekstami, po drugie z narzędzia służącego komunikacji korzysta ponad miliard użytkowników na całym świecie. Początkowo innowacyjna forma reklamy nie wzbudziła zaufania, lecz w obecnej chwili cieszy się ogromnym zainteresowaniem m.in. ze względu na skuteczność, przystępność cen i zapowiadane nowe ulepszenia.

Pozyskaj
klienta i promuj swoją markę

 

Reklama na Messenger Łódź daje mnóstwo możliwości i wyboru celów, przez co umożliwia lepsze targetowanie i zwiększenie zasięgów. Niezależnie od tego czy zostanie wykorzystany jeden typ reklamy tj. umiejscowienie reklamy, rozpoczęcie konwersacji, czy więcej, efekt publikacji zawsze jest bardzo dobry. Oczywiście, im więcej typów zostanie wykorzystanych, tym lepiej i tym łatwiej pozyskać klientów i obserwujących. Reklama Facebook Messenger Łódź ceniona jest za możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem. Po kliknięciu w baner, zachęca ona odbiorców do zaangażowania i działania już przy pierwszym kontakcie z ofertą firmy.

Reklama messenger Łódź jest niewielka i niepozorna, ale do jej stworzenia potrzeba czasu i pracy – wybór grafiki, celu reklamowego, grupy odbiorców, budżetu i harmonogramu powinien być  starannie przemyślany. Warto to zadanie powierzyć specjalistom od Facebooka i jego narzędzi, by mieć pewność, że reklama przyniesie zamierzone efekty. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, pomożemy Ci znaleźć klientów, budować z nimi długofalowe relacje, wzmacniać istniejące już więzi, zwiększać rozpoznawalność.

Reklama na Messenger jest już obowiązkowym elementem strategii marketingowych marek obowiązkowym wielu firm. Dołącz do nich i wykorzystaj powierzchnię reklamową w komunikatorze z agencją Social Media! Reklamy w Messenger zawsze się opłacają!