fbpx

kampanie dedykowane

Pozyskiwanie
leadów

Prawda to stara jak świat – w biznesie liczą się kontakty. Bez nich, bez budowania relacji i więzi przetrwanie nie jest możliwe, o rozwoju nie wspominając. Niejeden z prowadzących działalność gospodarczą potwierdzi, że dzięki znajomościom i kontaktom biznesowym łatwiej otwierają się nowe możliwości, szybciej rozwiązać problem, wyjść z patowej sytuacji. Im szersza lista kontaktów, tym większa szansa na zdobycie nowych kontaktów, partnerów, podwykonawców, na zwiększenie rozpoznawalności marki.

Wydłużyć listę kontaktów

Nowe kontakty najprościej i najszybciej można pozyskać na popularnych platformach społecznościowych.  Konsumentów, jednostek i firm potencjalnie zainteresowanych danym produktem lub usługą nie trzeba wyszukiwać ręcznie – social media posiadają narzędzie tj. pozyskiwanie leadów facebook Łódź. Kampania na leady Facebook łódź umożliwia stworzenie form ułatwiających nawiązanie bezpośredniego kontaktu tj. konwersji, błyskawicznych formularzy, połączeń i wiadomości w Messengerze. By leady kampania Facebook trafiła do odpowiednio wąskiej grupy, musi być odpowiednio targetowana – niewłaściwy dobór wieku, płci, preferencji sprawi, że kampania nie przyniesie spodziewanych efektów. Należy jednak pamiętać, że samo zdobycie kontaktu nie wystarczy.

pozyskanie kontaktów
na Facebook

Nie wystarczy wymienić się „wizytówkami”

Po nawiązaniu kontaktu, bardzo istotne jest budowanie relacji, które w perspektywie stworzą warunki do współpracy i przyniosą trwałe korzyści obu stronom. Współczesny przedsiębiorca musi o te więzi dbać i je wzmacniać poprzez wywoływanie określonych reakcji, budowanie pozytywnych emocji, zaufania, poprzez personalizowanie ofert. To długotrwały i pracochłonny proces, lecz zdecydowanie warty wysiłku i czasu – klienci, którzy powracają generują znaczną część obrotów.

Pozyskanie kontaktów Facebook łódź sprawia Ci trudność? Zgłoś się do For Social – nasza kampania na kontakty facebook łódź jest dobrze przemyślana, skuteczna i przynosi efekty. Co więcej, po nawiązaniu relacji pomożemy Ci zbudować i wzmocnić więź między klientem a marką.