fbpx

kampanie dedykowane

Reklama Facebook 
dla firm
lokalnych

Social media łączą społeczności z różnych stron świata. To olbrzymia szansa i całkiem nowe możliwości dla tych, którzy nie mają i nie boją się ograniczeń oraz świadczą usługi lub dostarczają produkty do wszystkich zakątków świata. Co z tymi, którzy nie mają globalnych zapędów, działają w mniejszym zakresie i skupiają się raczej na mniejszym obszarze? Platformy popularnych social mediów stwarzają możliwości pokazania się, zwiększenia rozpoznawalności również dla takich podmiotów gospodarczych. Narzędziami, które pomagają zwiększyć ruch w sklepie stacjonarnym i sprzedaż lokalną jest reklama Facebook dla małej firmy oraz lokalna kampania reklamowa Facebook łódź.

Lokalne reklamy i kampanie

Pierwszy krok, czyli podanie na Facebooku, Instagramie i WhatsAppie adresu, godzin pracy i informacji kontaktowych, jest ważny, ale nie wystarczający. Odpowiednio przygotowana lokalna reklama Facebook Łódź i kampania poinformuje lokalną społeczność o tym, że znajduje się blisko promowanej firmy, zwiększy  jej rozpoznawalność i zachęci do odwiedzenia placówki stacjonarnej.

Korzyści dla małych i dużych firm

Skuteczna reklama w social mediach
Pomimo wzrostu zainteresowania zakupami w sieci, konsumenci wciąż lubią robić je w sklepach stacjonarnych, gdzie mogą produkt zobaczyć, dotknąć. Bywa, że mieszkańcy danego miasta nie wiedzą o funkcjonowaniu danej firmy, a prawie na pewno nie wiedzą o niej osoby podróżujące, dlatego pokazanie się, zaznaczenie swojej obecności i utrwalanie się w świadomości odbiorców jest tak ważne. Statystyki jasno pokazują, że połowa użytkowników mobilnych, którzy wyszukiwali lokalnie, udało się do sklepu jeszcze tego samego dnia. Jako specjaliści od reklam i kampanii w social mediach wybierzemy dla Ciebie odpowiednią platformę, stworzymy angażujące treści i przyciągające uwagę grafiki, zaprogramujemy kampanie. Przekonamy Cię i udowodnimy, że inwestycja w płatne reklamy o zasięgu blisko Twojej siedziby (kilometrowy zasięg) ma sens i że muszą stanowić nieodłączny i konieczny element każdego Twojego planu marketingowego.

Zbliż się do swoich konsumentów z For Social!