fbpx

kampanie dedykowane

Reklama
Instagram Ads

Instagram to wyjątkowa platforma społecznościowa – umożliwia użytkownikom nie tylko nawiązywanie kontaktów, ale także publikowanie i dzielenie się zdjęciami i krótkimi filmami, reagowanie na nie, eksplorowanie interesujących treści. Z tego powodu aż 2 miliardy aktywnych użytkowników w przedziale wiekowym 18-49 lat w ciągu miesiąca zagląda na Instagram w poszukiwaniu  pomysłów, inspiracji. 60% z nich przyznaje, że to z niego czerpie wiedzę o nowych produktach. To potencjał, którego żadnemu sprzedawcy nie wolno przegapić.

W budowaniu marki i zwiększaniu zasięgów, w kreowaniu zaangażowania i w budowaniu społeczności,  w generowaniu ruchu na stronie internetowej i sklepie online, w kreowaniu treści wizualnych i storytellingu i wreszcie w monitorowaniu oraz analizie wyników pomaga Instagram Ads Łódź. Za pomocą tego narzędzia  powstaje reklama na Instagramie Łódź i kampanie reklamowe instagram Łódź, które użytkownicy mogą obejrzeć w Instagram Stories, w sekcji Odkrywaj, w rolkach, w głównym kanale.

Media społecznościowe mają ogromną siłę!
Wykorzystaj ich potencjał.

Grafika, zestaw zdjęć i video o właściwym współczynniku proporcji nie wystarczą jednak do tego, by reklama instagram Łódź i kampanie instagram Łódź przyciągnęła uwagę i spełniła swoje zadanie. Skuteczny przekaz wymaga odpowiedniej konfiguracji, budżetowania, planowania, tworzenia contentu reklamowego, optymalnej emisji. To oznacza poszukiwanie informacji, dodatkową pracę i poświecenie czasu, którego nie masz. Dlatego…

Tym wszystkim zajmiemy się my – wykorzystamy ogromne możliwości Instagrama, by Twój biznes osiągnął wymierne rezultaty sprzedaży. Przygotujemy spójne pod względem wyglądu i tonu materiały, które będą wyświetlać się na i Facebooku, i Instagramie, stworzymy profesjonalne i przemyślane reklamy, które dadzą możliwość wchodzenia z nią w interakcję, które skłonią odbiorców do wykonania kolejnych kroków na ścieżce zakupowej. Zastosujemy niestandardowe i unikalne formaty publikacji. Z nami Twoja reklama będzie na czasie, przyniesie efekty i spodziewane zyski.